ARVELDAMINE

Alates 01.02.2017 rakendatakse OÜ Raven arveldusteenustasu 2,40 eurot koos käibemaksuga, mis algab 01.01.2017. Kõikidel OÜ-l on kuldne ühisettevõtte ja -kanalisatsiooni arvete kaasomandis olemise kinnitus, et nad leiaksid, ja nad leiaksid, ja mitu erinevat ühist.

Teadmata

Juhul kui veearvesti näeb ette täpsustatud edastamise, siis koostatakse armeeritud eelneva arvepidamisperioodi kasutatav kogenud ja kui neid tuleb arvestada perioodi jooksul koostamise ajal, kui tasaarvelduse teatavaks tegelikuks raamatupidamiseks.

Prognoositud kogused tuleb arvestada kui mitte kajastada tegelikke tarbimist.

Arvete edastamine

E-arve intenetipanka.

E-arvet on võimalik leida pankade jaoks Raven OÜ klienditeenindusest   e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Arve e-posti aadressile.

E-arve on võimalik tellida oma e-posti aadressile. Teavitades klienditeenindust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., millisele e-posti aadressile tehakse seda teha.

Paberarve postkasti.

Kui te pole vaja, kui on võimalik saada e-arvet internetipanka või e-posti aadressile, saadetakse paberarve postiga.

Arvete eest tasumine

E-arve püsimakse. 

Mugavaim ja lihtsaim viis arvete tasumiseks. E-arve püsimakse lepingu kaudu saate sõlmida oma panga internetipanga või pangakontori.

Oma panga internetipank.

Maksekorraldusele tuleb leida viite- ja arve number. Viitenumber arvel on kohustuslik, ilma selleta kanne pangast üle ei tule.

Sularahamaksed.

AS Eesti Posti (Omniva) klienditeenindused.

Tasumata arved

Kui maksetähtaeg on üle 90 päeva, kliendi korduvatele meeldetuletustele ei reageerita ja maksegraafikut ei tehta, siis edastatakse Raven OÜ võla sissenõudmise nõudeid inkassosse.

 

 

VEENÄITUDE TEAVITAMINE

Raasiku Vallavolikogu on Euroopa ühisettevõtte ja -kanalisatsiooni kasutamise eeskirjade abil ette nähtud.

Näidud palume teatada iga kuu viimast kuupäeva. 

Näide teatavate võimalike järgmiste võimaluste kohta:

  1. Saada kiri e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  2. Täites allolevad lahtrid ja nupud "Saada näidud" sobiv. Lahtrite täitmine on kohustuslik. Kui lahtrite üks osa jääb täitmata, siis nägid meieni ei jõua.

 

ISIKUANDMETE KAITSE

Alates 25.05.2018 kohaldatakse isikuandmetele  Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust 2016/679 . Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastatav füüsilise isiku kohta. Tuvastatav füüsiline isik, kui saabub või kui kaudselt tuvastatakse, kui isikliku identifitseerimisega tegeletakse, kui seda tehakse isikukoodiga, kui asukohajärgne võrguühendus on kindlaks tehtud, kui füüsiline isik, füüsiline, füüsiline, füüsiline või füüsiline isik.

Veevärgi- ja kanalisatsioonitarbimise teenuse lepingu sõlmimise isikukoodid, telefoninumbrid, posti- ja e-posti aadressid, teabeteenuste tarbimisvõimalused ja muud teenusetarbed.

Töötleme isiklikku lepingut, kui see on piiratud kohtuliste lepingutega. Kuna isikuandmete töötlemine on vajalik, kui on ette nähtud, lepingu sõlmimise eeldatav toimimine toimub (üldmääruse artikkel 6 lg 1 pb), siis pole seda vaja. Isikuandmete kogumine nii vähe kui võimalik, kuid nii palju kui vajalik ülesike ülesannete täitmiseks. Ligipääs andmetele ainult töötaja, kelle tööülesanded seda nõuavad. Andmete töötlemise piirdub see ainult tööülesannete täitmiseks vajalikuks. Kui isiklikud andmed on olemas või muul põhjusel,

Isikuandmete töötlemise tagamaa isikuandmete olemasolu täitmine (üldmääruse artikkel 5):

- töötlemine toimub vastavalt seadusandlusele, õiglane ja läbipaistev;

- kui isikandmeid kogetakse täpselt, kui neid vajatakse, siis tuleb neid õiguspäraseid otsida;

- isikandmed on sobived, olulised ja piiratud tavalla,

- isikuandmed õigustatud ajal ja pärast seda, kui kõik mõistlikud meetmed ühendatakse, kui töötlemise eesmärk on ebaõiglane isikandmed;

- kui isikuandmeid säilitatakse, kui neid taotletakse ainult siis, kui neid on vaja müügi eesmärkide täitmiseks;

- isikuandmeid säilitatakse, kui neid kasutatakse ainult siis, kui neid on vaja müügi eesmärkide täitmiseks; Kui isikuandmeid töötatakse välja vastavalt vajadusele, tuleb teaduslik või ajalooline turundus või statistiliselt vastavalt 89. lõikele 1 eeldada ja eeldada, et nad on kaitstud vastavalt vajadusele. ;

- isikandmete tööhõive parandamine, mis sisaldab isikuandmete kaitset, eriti olulisi hädavajalikke kaitsemeetmeid ja hävitamisnõudeid.

Isiku õigused:

- Õigus tutvuda andmetega enda kohta kogutud andmetega. Võimalik korraldada väljastatavaid andmeid, kui olete saanud viis tööpäeva jooksul. Isikuandmeid väljastama peab olema veendunud Teie isikusamasuses. Kooskõlastada tuleb digitaalselt kõiki raamatukogusid.

- Õigus nõuda ebaõigete isikandmete parandamist. Esitame meile omakäeliselt või digitaalselt kõigile kirjastatud taotlusi.

- Õigus nõuda andmete töötlemise lõpetamist. Kui teie isikuandmete töötlemise võimalus on avalikustatud, tuleb seda teha ainult siis, kui seda on vaja teha. Esitame meile omakäeliselt või digitaalselt kõigile kirjastatud taotlusi.

NB! Muudatused lepingute üldtingimustes!

Alates 25.05.2018 jõustuvad muudatused isikandmete töötlemise põhimõtted. Alates 25.05.2018 muudetud Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse kohaldamisest. Kui te ei soovi kinnitada, siis vaadake 24.05.2018. 

 

Viimati uuendatud: 23.05.2018