ARVELDAMINE

Alates 01.02.2017 rakendatakse OÜ Raven arveldusteenustasu 2,40 eurot koos käibemaksuga, isikutele, kes elavad kortermajades, millel puudub ühistegutsemise vorm.

Arvete edastamine

E-arve intenetipanka.

E-arve saadetakse pankadele, klienditeenindusest.

Arve e-posti aadressile.

E-arve on võimalik tellida oma e-posti aadressile, teavitades sellest klienditeenindust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  .

Paberarve postkasti.

Juhul, kui pole võimalik saata e-arvet internetipanka või e-posti aadressile, saadetakse paberarve postiga.

Arvete eest tasumine

E-arve püsimakse. 

Mugavaim ja lihtsaim viis arvete tasumiseks. E-arve püsimakse lepingu  saate sõlmida oma panga internetipangas või pangakontoris.

Oma panga internetipank.

Maksekorraldusele tuleb lisada viitenumber. Viitenumber arve tasumisel on kohustuslik. 

Sularahamaksed.

Sularaha makseid Raven OÜ kontoris ei teostata.

Tasumata arved

Kui maksetähtaeg on üle 90 päeva ja kliendi korduvatele meeldetuletustele ei reageerita, siis edastatakse Raven OÜ võla sissenõudmise nõuded inkassosse.

 

 

VEENÄITUDE TEAVITAMINE

Näidud palume teatada iga kuu viimaseks kuupävaks. 

Näide teatavate võimalike järgmiste võimaluste kohta:

  1. Saada näit e-posti aadress'ile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  2. Kodulehel täites  lahtrid ja vajutades nupule "Saada näidud" . Lahtrite täitmine on kohustuslik. Kui lahtrite üks osa jääb täitmata, siis näidud meieni ei jõua.

 

ISIKUANDMETE KAITSE

Alates 25.05.2018 kohaldatakse isikuandmetele  Euroopa Liidu isikuandmete kaitse, üldmäärust 2016/679 . Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastamata füüsilise isiku kohta. 

Veevärgi- ja kanalisatsioonitarbimise teenuse lepingu sõlmimise isikukoodid, telefoninumbrid, posti- ja e-posti aadressid, teabeteenuste tarbimisvõimalused ja muud teenusetarbed kuuluvad isikuandmete kaitsesse.