ARVELDAMINE

Alates 01.02.2017 rakendatakse OÜ Raven arveldusteenustasu 2,40 eurot koos käibemaksuga, mis algab 01.01.2017. Kõikidel OÜ-l on kuldne ühisettevõtte ja -kanalisatsiooni arvete kaasomandis olemise kinnitus, et nad leiaksid, ja nad leiavad, ja mitu erinevat ühist.

Teadmata

Juhul kui veearvesti näeb ette täpsemat edastamatut, siis koostatakse armeeritud eelneval arvepidamiseperioodil kasutatud kogused ja kui neid tuleb arvestada perioodi jooksul koostamise ajal, kui tasaarvelduse teatavaks tegelikuks raamatupidamiseid.

Prognoositud kogused tuleb arvestada kui mitte kajastada tegelikke tarbimist.

Arvete edastamine

E-arve intenetipanka.

E-arvet on võimalik leida pankade jaoks. Raad OÜ klienditeenindusega telefonil 607 0426 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Arve e-posti aadressile.

E-arve on võimalik tellida oma e-posti aadressile. Teavitades klienditeenindust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., millisele e-posti aadressile tuleks seda teha.

Paberarve postkasti.

Kui te pole vaja, kui on võimalik saada e-arvet internetipanka või e-posti aadressile, saadetakse paberarve postiga.

Arvete eest tasumine

E-arve püsimakse. 

Mugavaim ja lihtsaim viis arvete tasumiseks. E-arve püsimakse lepingu kaudu saate sõlmida oma panga internetipanga või pangakontori.

Oma panga internetipank.

Maksekorraldusele tuleb leida viite- ja arve number. Viitenumber arvel on kohustuslik, ilma selleta kanne pangast üle ei tule.

Sularahamaksed.

AS Eesti Posti (Omniva) klienditeenindused.

Tasumata arved

Kui maksetähtaeg on üle 90 päeva, kliendi korduvatele meeldetuletustele ei reageerita ja maksegraafikut ei tehta, siis edastab Raven OÜ võla sissenõudmise nõudeid inkassosse.

Maksegraafik

Pakume maksegraafikut maksimaalselt 12 kuu pikkuse perioodi tingimusel ja tasuta korrektselt maksegraafiku järgi. Raad OÜ klienditeenindusega telefonil 607 0426 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

VEENÄITUDE TEAVITAMINE

Raasiku Vallavolikogu on Euroopa ühisettevõtte ja -kanalisatsiooni kasutamise eeskirjade hulgas ette nähtud.

Näidud palume teatada iga kuu viimaseks kuupäevaks. 

Näide teatavate võimalike järgmiste võimaluste kohta:

  1. Otsin kiri e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  2. Helistades telefonile 607 0426 (töövälisel ajal kasutaja vastu automaatvastaja)
  3. Täites allolevad lahtrid ja nupud "Saada näidud" sobivad. Lahtrite täitmine on kohustuslik. Kui lahtrite üks osa jääb täitmata, siis nägid meieni ei jõua.

 

ISIKUANDMETE KAITSE

Alates 25.05.2018 kohaldatakse isikuandmetele  Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust 2016/679 . Isikuandmed on igasugune teave tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta. Tuvastatav füüsiline isik, kui saabub või kui kaudselt tuvastatakse, kui tegemist on isikliku identifitseerimisega, kui seda tehakse isikukoodiga, kui asukohajärgne võrguühendus on kindlaks tehtud, kui füüsiline isik, füüsiline, füüsiline, füüsiline või füüsiline isik.

Veevärgi- ja kanalisatsioonitarbimise teenuse lepingu sõlminud isikukoodid, telefoninumbrid, posti- ja e-posti aadressid, teabeteenuste tarbimisvõimalused ja muud teenusetarbed.

Töötleme isiklikku lepingut, kui see on piiratud kohtuliste lepingutega. Kuna isikuandmete töötlemine on vajalik, kui on ette nähtud, et lepingu sõlmimise eeldatav toimimine toimub (üldmääruse artikkel 6 lg 1 pb), siis pole seda vaja. Isiku andmeid kogutakse nii vähe kui võimalik, kuid nii palju kui vajalike ülesannete täitmiseks. Ligipääs andmetele ainult töötajatel, kelle tööülesanded seda nõuavad. Andmete töötlemine piirdub seejuures ainult tööülesannete täitmiseks vajalikuks. Kui isiklikud andmed on olemas või muul põhjusel,

Isikuandmete töötlemise tagamaa isikuandmete põhimõtte täitmine (üldmääruse artikkel 5):

- töötlemine toimub vastavalt seadusandlusele, õiglane ja läbipaistev;

- kui isikuandmeid kogutakse täpselt, kui neid vajatakse, siis tuleb neid õiguspäraselt otsida;

- isikuandmed on sobivaded, olulised ja piiratud ulatuses,

- isikuandmed õigel ajal ja pärast seda, kui kõik mõistlikud meetmed ühendatakse, kui töötlemise eesmärk on ebaõiged isikuandmed;

- kui isikuandmeid säilitatakse, kui neid taotletakse ainult siis, kui neid on vaja müügi eesmärkide täitmiseks;

- isikuandmeid säilitatakse, kui neid kasutatakse ainult siis, kui need on vajalikud müügi eesmärgi täitmiseks; Kui isikuandmeid töötatakse välja vastavalt vajadusele, tuleb teaduslik või ajalooline turundus või statistiliselt vastavalt 89. lõikele 1 eeldada ja eeldada, et nad on kaitstud vastavalt vajadusele. ;

- isikuandmete tööhõive parandamine, mis hõlmab isikuandmete kaitset, kasutades selleks hädavajalikke kaitsemeetmeid ja hävitamisnõudeid.

Isiku õigused:

- Õigus tutvuda andmetega enda kohta kogutud andmetega. Võimalik korraldada väljastatavaid andmeid, kui olete saanud viis tööpäeva jooksul teavet. Isikuandmeid väljastamine peab olema veendunud Teie isikusamasuses. Kooskõlastada tuleb digitaalselt kõiki raamatukogusid.

- Õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist. Esitame meile omakäeliselt või digitaalselt kõiki kirjastatud taotlusi.

- Õigus nõuda andmete töötlemise lõpetamist. Kui teie isikuandmete töötlemise võimalus on avalikustatud, tuleb seda teha ainult siis, kui seda on vaja teha. Esitame meile omakäeliselt või digitaalselt kõiki kirjastatud taotlusi.

NB! Muudatused lepingute üldtingimustes!

Alates 25.05.2018 jõustuvad muudatused isikuandmete töötlemise põhimõttes. Muudetud seoses Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse kohaldusega alates 25.05.2018. Kui te ei soovi valida, siis vaadake 24.05.2018. 

 

Viimati uuendatud: 23.05.2018