Eriolukorra kehtivuse ajal  toimub kliendi teenindus kontoris eelnevalt kokkulepitud ajal. Eelnevaks kokkuleppeks palume helistata  6070426; 53428272 või  kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Interneti põhine teenindus töötab regulaarselt.

01.12.2019 on trasside vanas osas  on katkenud joogivee torumagistral, mille remondi tõttu tehakse vee katkestus elumajadel Staadioni 7 ja 9 ning Aruküla koolil. Veeühendus taastatakse koheselt pärast toru parandust.

Vabandame ebameeldivuste pärast.  

Ehitatud Aruküla ÜVK on kasutamiseks avatud.

Tänasest 06.11.2019 on Arukülas ehitatud ÜVK kasutamiseks avatud. Kõigil liitumissoovijatel palume teada anda liitumislepingu sõlmimisest. Pärast liitumislepingu sõlmimist võib faktilise liitumise teostada.

Mis on toetuse andmise eesmärk?

  • Toetuse andmise eesmärk on tagada reovee kokku kogumine reoveekogumisaladel reostuskoormusega üle 2000 tarbijaga piirkondades.

Kui suur on vooru eelarve? 

  • Kogu vooru eelarve on 10 miljonit eurot. Taotlusi võetakse vastu kuni eelarve täitumiseni.Taotluste vastuvõtmise lõpetamisest teavitatakse üleriigilises päevalehes ja KIKi kodulehel.

Oleme tänaseks asendanud ligi 80% kõikide kinnistute arvestitest, nende tööd testinud ja teinud andmete proovilugemisi.

Kahjuks ei ole mõningatesse kohtadesse olnud meie töövõtjal siiski võimalik tehnilistelt keerukamatel juhtudel koheselt arvesteid paigaldada ja palume uut veearvestit veel mitte omavatelt kinnistuomanikel varuda veidi kannatust. Kuid osadel juhtudel on osutunud arvesti vahetamise aja kokkuleppimine keeruliseks, kuna puuduvad kehtivad kontaktandmed. Seetõttu palume kinnistuomanikel, kellel on veearvesti veel vahetamata, võtta vee-ettevõtjaga ühendust ja värskendada oma kontaktandmeid telefonil 607 0426 või e-kirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..