Ehitatud Aruküla ÜVK on kasutamiseks avatud.

Tänasest 06.11.2019 on Arukülas ehitatud ÜVK kasutamiseks avatud. Kõigil liitumissoovijatel palume teada anda liitumislepingu sõlmimisest. Pärast liitumislepingu sõlmimist võib faktilise liitumise teostada.

Aruküla  ÜVK projekteerimine on jõudnud ajajärku, kus on võimalik alustada torustike reaalne ehitus, mis  algab käesoleva aasta jaanuaris, teise nädala keskel. Ehitustegevus algab projekti kolmandast osast Linnu tee ja  Põllu tänava piirkonnas.

Liitumiste võimalusest uutele trassidele anname teada kinnistu omanikele kirjalikult, kelle tarbeks on töötavad süsteemid valminud. Sujuvaks liitumise tegevuste toimimiseks palume veenduda Raven OÜ kliendi teeninduses kliendi andmete õigsuses, kontaktil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või tel 6070426.

Seoses Aruküla reoveekogumisala ÜVK rekonstrueerimise ja rajamise projektiga viidi läbi hanked „Aruküla aleviku ÜVK rekonstrueerimine ja rajamine“, mille võitis YIT Infra Eesti AS summas 3 657 053,40 eurot ja „Aruküla veemajandusprojekti projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenus“, mille võitis Tallinna Linnaehituse AS summas 39 137,50 eurot, kokku 3 696 190,90 eurot. Kuna hangetele lisandus veel hangete korraldamise kulu summas 4000,00 eurot, siis kujunes projekti maksumuseks 3 700 190,90 eurot.

Mis on toetuse andmise eesmärk?

  • Toetuse andmise eesmärk on tagada reovee kokku kogumine reoveekogumisaladel reostuskoormusega üle 2000 tarbijaga piirkondades.

Kui suur on vooru eelarve? 

  • Kogu vooru eelarve on 10 miljonit eurot. Taotlusi võetakse vastu kuni eelarve täitumiseni.Taotluste vastuvõtmise lõpetamisest teavitatakse üleriigilises päevalehes ja KIKi kodulehel.

Oleme tänaseks asendanud ligi 80% kõikide kinnistute arvestitest, nende tööd testinud ja teinud andmete proovilugemisi.

Kahjuks ei ole mõningatesse kohtadesse olnud meie töövõtjal siiski võimalik tehnilistelt keerukamatel juhtudel koheselt arvesteid paigaldada ja palume uut veearvestit veel mitte omavatelt kinnistuomanikel varuda veidi kannatust. Kuid osadel juhtudel on osutunud arvesti vahetamise aja kokkuleppimine keeruliseks, kuna puuduvad kehtivad kontaktandmed. Seetõttu palume kinnistuomanikel, kellel on veearvesti veel vahetamata, võtta vee-ettevõtjaga ühendust ja värskendada oma kontaktandmeid telefonil 607 0426 või e-kirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..